509 11 99 70 • 602 47 47 40 info@brk-tuning.pl

Turbo

czyszczenie i regeneracja turbosprężarek

UWAGA!

Nie każda awaria turbosprężarki wiąże się z jej kosztowną regeneracją!

O co chodzi?

W większości przypadków, jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o Twoje pieniądze! Dlaczego? Dlatego, że większość zakładów diagnostycznych, zarówno renomowanych sieci jak i serwisów ASO przy jakichkolwiek objawach awarii turbosprężarki natychmiast diagnozuje jej wadliwe działanie i konieczność kosztownej regeneracji.

U nas, po wnikliwej diagnozie ocenimy, czy jest to rzeczywiście konieczne. W zdecydowanej większości przypadków wystarczy demontaż i czyszczenie podzespołów turbiny. Jest to zabieg zdecydowanie tańszy i mniej czasochłonny, przy utrzymaniu skuteczności znanej z regeneracji. Turbosprężarki regenerujemy tylko w uzasadnionych przypadkach, kiedy z góry wiadomo, że samo czyszczenie nie rozwiąże problemu.

Objawy

Najczęstszymi objawami awarii turbosprężarki jest zdecydowana utrata mocy, przechodzenie auta w tzw. „tryb awaryjny”. Tryb ten pozwala jedynie na dojazd auta do stacji diagnostycznej. Bywa, że ustępuje po ponownym uruchomieniu silnika. Jeśli problem się powtarza, niezbędny jest zabieg czyszczenia turbosprężarki.

Hamownia 2WD

Nie daj się naciągnąć na kosztowną regenerację turbo!

Przyjedź i przekonaj się, czy jest to naprawdę konieczne!

12 + 3 =