Wyłączenie systemu start/stop

Wyłączenie modułu start-stop polega na zablokowaniu automatycznego wyłączania i włączania silnika podczas postoju, gdy pedał hamulca jest wciśnięty. Opcja ta jest dostępna w niektórych nowoczesnych samochodach, które mają na celu oszczędzanie paliwa i zmniejszenie emisji spalin.

Wyłączenie modułu start-stop może być wykonywane w celu wyłączenia tej funkcji na stałe lub czasowo, na przykład podczas jazdy miejskiej, gdy częste zatrzymywanie się i ruszanie powoduje, że funkcja start-stop staje się uciążliwa. W niektórych przypadkach wyłączenie tej funkcji może również zwiększyć żywotność akumulatora i rozrusznika.

W BRK-tuning skutecznie dezaktywujemy moduł start/stop w twoim aucie.. Gwarantujemy przy tym pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie usuwania start/stop w twoim samochodzie.

Szukasz profesjonalnej firmy z Inowrocławia, gdzie będziesz mógł bezpiecznie wyłączyć system ze swojego auta?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umów się na wizytę.

Wyłączenie systemu start/stop Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Profesjonalne podejście Szybka i fachowa usługa I dobra cena Moje Volvo zyskało więcej mocy Która jest wyraźnie odczuwalna Wszystko w niecałe 4 godziny Polecam

Mateusz Mankowski

Pełna profeska, już moje drugie auto po przeszczepie programu jestem bardzo zadowolony. Pierwsze auto 5 Lat po chipie nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Drugie narazie 2 tys.km i jest pięknie.

Bartek Kobus

Realizacje chiptuning

Przejrzyj nasze zrealizowane projekty chiptuningu. Zobacz, jak zwiększamy moc i wydajność samochodów, spełniając oczekiwania naszych klientów. W pełni bezpieczny, dopasowany do Twojego egzemplarza auta tuning.

Audi RS6 4.0TFSi

Silnik: 4,0TFSi
Seria: 560KM / 700Nm
Nasz wynik: 674KM / 866Nm

Audi S3 1.8t

Silnik: 1.8t
Seria: 224KM / 280Nm
Nasz wynik: 284KM / 370Nm
Wszystkie realizacje

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda