Chiptuning BMW X7 M50D

BMW X7 M50D

Dzięki zastosowaniu chiptuningu, BMW X7 M50D przeistoczyło się w prawdziwego potwora na drodze. Nowe osiągi w postaci 505KM mocy i 919Nm momentu obrotowego przyniosły ogromną dawkę adrenaliny za kierownicą. To jakbyście mieli do dyspozycji nieustający zasób mocy, gotowy do spektakularnych przyspieszeń i wyprzedzania. Rozbudzenie tego potencjału to prawdziwa uczta dla zmysłów, zapewniająca niezapomniane wrażenia z każdej jazdy. Teraz BMW X7 M50D nie tylko imponuje stylem i komfortem, ale również zdobywa uznanie miłośników motoryzacji.

Silnik: M50D
Seria: 400KM / 760Nm
Nasz wynik 505KM / 919Nm
BMW X7 M50D - chip tuning - wykres z hamowni

Opinie naszych klientów:

Polecam! Robilem juz tam trzeci samochod, poprzednie dwa jezdza po sofcie juz kilka lat bezproblemowo. Wszystko wyjasnione przed wgraniem oprogramowania, dokladne wsluchanie sie w potrzeby klienta i szybko wprowadzone poprawki na Zyczenie klienta. Polecam wszystkim!

Bartek Zkenanu

Audi a3 1.8t AUM. Problem z silnikiem, z którym zmagałem się przez kilka lat i z którym dwóch dobrych mechaników, autoryzowany serwis Audi i serwis z autoryzacją Bosha nie mogło sobie poradzić Pan Krystian ogarnął w 3 dni. POLECAM!

ZbigniewG

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda