Aktywacja efektu popcorn

Efekt „popcorn” w chiptuningu polega na kontrolowanym i specjalnie zaprojektowanym wydechu, który emituje dźwięk podczas hamowania silnika. Jest to efekt charakterystyczny dla niektórych samochodów sportowych i tuningowanych, który daje dodatkowe wrażenia z jazdy.

Efekt ten jest osiągany poprzez ustawienie specjalnych parametrów w oprogramowaniu samochodu, takich jak zwiększenie ciśnienia turbosprężarki, zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do silnika lub kontrolowanie długości impulsów paliwa.

Popcorn w chiptuning to także poprawa wydajności silnika oraz osiągów samochodu. Jednak najważniejszym efektem jest wrażenie z jazdy, które dostarcza pasjonatom motoryzacji dużo frajdy i emocji.

W BRK-tuning aktywujemy moduł popcorn w bezpieczny i sprawdzony sposób, żebyś mógł w pełni cieszyć się z jazdy swoim autem. Gwarantujemy też pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie programowania efektu popcorn w twoim samochodzie.

Szukasz profesjonalnej firmy z Inowrocławia, gdzie będziesz mógł przeprowadzić usługę aktywacji efektu popcorn?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat włączenia efektu popcorn i  umów się na wizytę.

Aktywacja efektu popcorn Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Witam.Szczerze moge polecić Pana Krystiana,ponieważ on jako jedyny zdiagnozował.i naprawił mi samochód którego kilku mechaników wcześniej nie dało rady naprawić byli to mechanicy znani w Poznaniu,Bydgoszczy i Wągrowcu

Mark Cezar

Fachowcy jakich mało! Znają się na swojej robocie co widać po tym z jakim podejściem zabierają się za samochody! Pacjent: Golf 4 1.9 TDI Moc przed chip tuningiem: 100 KM, 240 Nm Moc po chip tuningu: 135 KM, 310 Nm

Artur Wojciechowski

Realizacje chiptuning

Przejrzyj nasze zrealizowane projekty chiptuningu. Zobacz, jak zwiększamy moc i wydajność samochodów, spełniając oczekiwania naszych klientów. W pełni bezpieczny, dopasowany do Twojego egzemplarza auta tuning.

Audi RS6 4.0TFSi

Silnik: 4,0TFSi
Seria: 560KM / 700Nm
Nasz wynik: 674KM / 866Nm

Audi S3 1.8t

Silnik: 1.8t
Seria: 224KM / 280Nm
Nasz wynik: 284KM / 370Nm
Wszystkie realizacje

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda