Kalibracja zegarów sportowych

Kalibracja zegarów sportowych polega na dopasowaniu wskazań prędkościomierza i obrotomierza do rzeczywistej prędkości i obrotów silnika w samochodzie. W przypadku samochodów sportowych zwykle stosowane są bardziej precyzyjne zegary, które mogą wymagać dostrojenia, aby wskazywały wartości dokładne w każdym przedziale prędkości i obrotów silnika.

Proces kalibracji zegarów obejmuje podłączenie samochodu do specjalistycznych narzędzi diagnostycznych i dokładne dopasowanie wskazań na prędkościomierzu i obrotomierzu. 

Po kalibracji, wskazania zegarów powinny być dokładne i niezawodne, co umożliwia precyzyjne monitorowanie parametrów samochodu podczas jazdy.

Jeżeli prawidłowe działanie zegarów sportowych jest dla Ciebie ważne – umów się na wizytę w naszym warsztacie.

Kalibracja zegarów sportowych Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Audi a3 1.8t AUM. Problem z silnikiem, z którym zmagałem się przez kilka lat i z którym dwóch dobrych mechaników, autoryzowany serwis Audi i serwis z autoryzacją Bosha nie mogło sobie poradzić Pan Krystian ogarnął w 3 dni. POLECAM!

ZbigniewG

Polecam! Robilem juz tam trzeci samochod, poprzednie dwa jezdza po sofcie juz kilka lat bezproblemowo. Wszystko wyjasnione przed wgraniem oprogramowania, dokladne wsluchanie sie w potrzeby klienta i szybko wprowadzone poprawki na Zyczenie klienta. Polecam wszystkim!

Bartek Zkenanu

Realizacje chiptuning

Przejrzyj nasze zrealizowane projekty chiptuningu. Zobacz, jak zwiększamy moc i wydajność samochodów, spełniając oczekiwania naszych klientów. W pełni bezpieczny, dopasowany do Twojego egzemplarza auta tuning.

Audi RS6 4.0TFSi

Silnik: 4,0TFSi
Seria: 560KM / 700Nm
Nasz wynik: 674KM / 866Nm

Audi S3 1.8t

Silnik: 1.8t
Seria: 224KM / 280Nm
Nasz wynik: 284KM / 370Nm
Wszystkie realizacje

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda