Usunięcie SAP

Moduł SAP (ang. Secondary Air Pump) to element systemu emisji spalin w silnikach benzynowych, który ma za zadanie wprowadzać dodatkowe powietrze do układu wydechowego w celu zwiększenia efektywności spalania paliwa i zmniejszenia emisji szkodliwych gazów.

Usunięcie modułu SAP jest stosowane w celu poprawy wydajności silnika, zmniejszenia zużycia paliwa oraz zwiększenia mocy i momentu obrotowego. 

Jest to możliwe tylko poprzez profesjonalną modyfikację oprogramowania ECU (jednostki sterującej silnika), która wyłącza funkcję SAP i zapewnia optymalną pracę silnika bez tego elementu.

W BRK-tuning usuwamy SAP w bezpieczny i sprawdzony sposób. Gwarantujemy też pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie deaktywacji SAP w twoim samochodzie.

Szukasz profesjonalnej firmy z Inowrocławia, gdzie będziesz mógł bezpiecznie usunąć SAP ze swojego auta?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat usunięcia SAP  i  umów się na wizytę.

Usunięcie SAP Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

A4 b8 136KM seria wirus przy przebiegu org. 302tys km po nowej mapie pokazał 188KM i 430 Nm. Z opinią czekałem 20tys km. Moje wrażenia rewelacja auto nie do poznania. Spalanie srednie 6,3l na 100km wczesniej było 6.4 więc mega pozytyw.

Karol Kowalski

Profesjonalne podejście Szybka i fachowa usługa I dobra cena Moje Volvo zyskało więcej mocy Która jest wyraźnie odczuwalna Wszystko w niecałe 4 godziny Polecam

Mateusz Mankowski

Realizacje chiptuning

Przejrzyj nasze zrealizowane projekty chiptuningu. Zobacz, jak zwiększamy moc i wydajność samochodów, spełniając oczekiwania naszych klientów. W pełni bezpieczny, dopasowany do Twojego egzemplarza auta tuning.

Audi RS6 4.0TFSi

Silnik: 4,0TFSi
Seria: 560KM / 700Nm
Nasz wynik: 674KM / 866Nm

Audi S3 1.8t

Silnik: 1.8t
Seria: 224KM / 280Nm
Nasz wynik: 284KM / 370Nm
Wszystkie realizacje

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda