Usunięcie SAP

Moduł SAP (ang. Secondary Air Pump) to element systemu emisji spalin w silnikach benzynowych, który ma za zadanie wprowadzać dodatkowe powietrze do układu wydechowego w celu zwiększenia efektywności spalania paliwa i zmniejszenia emisji szkodliwych gazów.

Usunięcie modułu SAP jest stosowane w celu poprawy wydajności silnika, zmniejszenia zużycia paliwa oraz zwiększenia mocy i momentu obrotowego. 

Jest to możliwe tylko poprzez profesjonalną modyfikację oprogramowania ECU (jednostki sterującej silnika), która wyłącza funkcję SAP i zapewnia optymalną pracę silnika bez tego elementu.

W BRK-tuning usuwamy SAP w bezpieczny i sprawdzony sposób. Gwarantujemy też pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie deaktywacji SAP w twoim samochodzie.

Szukasz profesjonalnej firmy z Inowrocławia, gdzie będziesz mógł bezpiecznie usunąć SAP ze swojego auta?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat usunięcia SAP  i  umów się na wizytę.

Usunięcie SAP Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Polecam gorąco. Wysokiej klasy specjaliści od samochodów. Zaczynając od prostych wymian części eksploatacyjnych, przez rozrząd po tuning samochodu. Każde auto w mojej rodzinie jest pod opieką BRK i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Krzysztof Stodólski

Witam.Szczerze moge polecić Pana Krystiana,ponieważ on jako jedyny zdiagnozował.i naprawił mi samochód którego kilku mechaników wcześniej nie dało rady naprawić byli to mechanicy znani w Poznaniu,Bydgoszczy i Wągrowcu

Mark Cezar

Realizacje chiptuning

Przejrzyj nasze zrealizowane projekty chiptuningu. Zobacz, jak zwiększamy moc i wydajność samochodów, spełniając oczekiwania naszych klientów. W pełni bezpieczny, dopasowany do Twojego egzemplarza auta tuning.

Audi RS6 4.0TFSi

Silnik: 4,0TFSi
Seria: 560KM / 700Nm
Nasz wynik: 674KM / 866Nm

Audi S3 1.8t

Silnik: 1.8t
Seria: 224KM / 280Nm
Nasz wynik: 284KM / 370Nm
Wszystkie realizacje

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda