Usuwanie Immo

Immobilizer to bardzo ważna część elektroniki w nowoczesnych samochodach, zapewniająca ochronę przed kradzieżą. Niestety, wraz z postępem technologicznym, coraz więcej użytkowników samochodów boryka się z problemami związanymi z immobilizerem. 

W przypadku awarii, klienci często muszą ponosić koszty zakupu nowego ECU, a tunerzy zmuszeni są do korzystania z nowych oryginalnych ECU, co wiąże się z wysokimi kosztami.

Dzięki nowoczesnej technologii w BRK-tuning jesteśmy w stanie usunąć moduł immobilizera bez dodatkowych, kosztownych wydatków.

Gwarantujemy też pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie naprawy i usunięcia modułu immobilizera z twojego auta.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat usuwania immobilisera w Inowrocławiu i umów się na wizytę.

Usuwanie Immo Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Super sprawa. Nie myślałem, że mój Peugeot (508, 2.0 163 KM, automat) będzie tak się zbierał po poprawie softu. Fachowcy wysłuchali czego oczekuję i dokładnie to zrobili. Nie żałuję przejeżdżki z Wa-wy, tym bardziej, że od razu miałem możliwości oceny tej samej trasy w tą i z powrotem. Polecam,

Leszek Ogrodowczyk

Polecam. Ducato 2.3 133 konie zrobione teraz na 164 😀

Marcin b

Realizacje chiptuning

Przejrzyj nasze zrealizowane projekty chiptuningu. Zobacz, jak zwiększamy moc i wydajność samochodów, spełniając oczekiwania naszych klientów. W pełni bezpieczny, dopasowany do Twojego egzemplarza auta tuning.

Audi RS6 4.0TFSi

Silnik: 4,0TFSi
Seria: 560KM / 700Nm
Nasz wynik: 674KM / 866Nm

Audi S3 1.8t

Silnik: 1.8t
Seria: 224KM / 280Nm
Nasz wynik: 284KM / 370Nm
Wszystkie realizacje

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda