Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Czy chip tuning zwiększa spalanie paliwa?

W zależności od stopnia modyfikacji oprogramowania, chip tuning może mieć wpływ na spalanie paliwa. Nasza usługa z reguły nie wpływa na wzrost zużycia. Zdarza się, że nasi klienci zauważają nawet niższe spalanie po chiptuningu.

Czy chip tuning jest legalny?

Chip tuning jest legalny, ponieważ wykorzystuje rezerwy mocy pozostawione przez producenta.

Jak długo trwa proces chip tuningu?

Czas wdrożenia chip tuningu zależy od modelu samochodu i stopnia modyfikacji oprogramowania. Każda nasza modyfikacja opiera się na kontrolowanym procesie:: - pełna diagnostyka - pomiar mocy na hamowni 4x4, - wprowadzenia zmian - ponowny pomiar i jazda testowa Przeprowadzenie całego procesu z reguły zajmuje 3-6 godzin.

Czy chip tuning można wyłączyć?

Chociaż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z usługi podnoszenia mocy to proces ten można w 100% odwrócić. Chip tuning można wyłączyć poprzez powrót do oryginalnego oprogramowania samochodu.

Czy chip tuning może mieć wpływ na gwarancję?

Tak, w niektórych przypadkach wykonanie chip tuningu może unieważnić gwarancję na samochód. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Czy chip tuning może uszkodzić elektronikę samochodu?

Chip tuning przeprowadzony przez naszego odpowiednio wykwalifikowanego specjalistę nie uszkodzi elektroniki samochodu.

O ile mogę zwiększyć moc swojego auta?

W zależności od modelu samochodu i stopnia modyfikacji oprogramowania, chip tuning może zwiększyć moc silnika o kilkanaście do kilkudziesięciu procent.

Katalog przyrostów - profesjonalny chiptuning

Waiting for indexing

Opinie naszych klientów:

Profesjonalne podejście Szybka i fachowa usługa I dobra cena Moje Volvo zyskało więcej mocy Która jest wyraźnie odczuwalna Wszystko w niecałe 4 godziny Polecam

Mateusz Mankowski

Podniesiono mi moc do 185 kM i fantastyczny moment obrotowy 416 nM, bardzo harmonijnie zgrany z mocą. Po ok. ośmiu miesiącach nic się nie dzieje, jestem bardzo zadowolony. Przebieg auta 194 tys. km. Polecam ten serwis, świetni fachowcy.

Andrzej Pilarski

Chiptuning i mechanika samochodowa

Osiągnij pełnię mocy i niezawodność. Profesjonalny chiptuning i mechanika samochodowa w jednym miejscu. Profesjonalna i doświadczona obsługa.

Chiptuning Mechanika samochodowa