Hamownia 4x4

Chcesz wiedzieć wszystko na temat swojego samochodu? Dostarczymy Ci dokładne dane na temat osiągów Twojego samochodu!

Hamownia 4x4 Inowrocław

Warunki dokładnie, jak na drodze

Schemat: powietrze zasysane z zewnątrz jest wpompowane prosto w chłodnicę samochodu

Przy pomiarach na hamowni bardzo duże znaczenie ma zastosowanie warunków możliwie zbliżonych do warunków drogowych. Unikamy w ten sposób błędów pomiaru oraz zapewniamy silnikowi odpowiednie chłodzenie czystym powietrzem. Nasza hamownia wyposażona jest w unikalny system chłodzenia silnika. Przy pomocy wysokowydajnych turbin powietrznych zasysa on czyste powietrze z zewnątrz i kieruje prosto w chłodnicę pojazdu z odpowiednią prędkością.

Dzięki temu niespotykanemu gdzie indziej rozwiązaniu zapewniamy na hamowni warunki dokładnie takie, jak drogowe. Dlatego możemy uniknąć błędów pomiarowych i zapewnić najlepsze usługi chip-tuningu.

Zdjęcia turbin powietrznych i wyntylatorów

Hamownia 4x4

Pomiar mocy samochodów na hamowni to doskonałe rozwiązanie dla miłośników motoryzacji, którzy chcą wiedzieć jak najwięcej na temat swojego pojazdu.

Pomiar mocy na hamowni pozwala na uzyskanie dokładnych informacji o charakterystyce osiągów silnika, co stanowi podstawę dla dalszych działań związanych z tuningiem i modyfikacją samochodu. W naszej ofercie znajdziesz różne tryby pomiarowe, a dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie dostosować się do każdego typu samochodu.

Pomiar mocy na hamowni to nie tylko wiedza na temat osiągów, ale także możliwość wprowadzenia zaawansowanych ulepszeń, jednak należy pamiętać, by dopasować je do aktualnych możliwości silnika.

Oferujemy Państwu niezwykle dokładną i drobiazgową wiedzę na temat aktualnych osiągów waszych pojazdów, co pozwoli na wprowadzenie optymalnych zmian.

Pomiar mocy na hamowni

Jakie korzyści możesz uzyskać dzięki usłudze pomiaru mocy samochodu na hamowni obciążeniowej?

Precyzyjne pomiary

Pomiar samochodu na hamowni umożliwia precyzyjne pomiary mocy, momentu obrotowego i przyspieszenia, co pozwala na uzyskanie dokładnych wyników.

Diagnoza problemów

Mierzenie mocy samochodu może pomóc w diagnozowaniu problemów z silnikiem, układem paliwowym, układem wydechowym i innymi podzespołami samochodu.

Testowanie wydajności

Usługa pomiaru na hamowni umożliwia testowanie wydajności samochodu, co pozwala uzyskać lepsze wyniki i daje szeroki obraz tego, jak wprowadzone zmiany wpływają na osiągi.

Weryfikacja chiptuningu

Hamownia umożliwia również weryfikację chiptuningu i modyfikacji wprowadzanych do samochodu. Każdy tuning przeprowadzony w BRKtuning jest potwierdzony dokładnym pomiarem na hamowni.

Ustalenie wartości rynkowej

Pomiar samochodu na hamowni może również pomóc w ustaleniu wartości rynkowej samochodu, szczególnie w przypadku samochodów z mocnymi silnikami.

Umów się na pomiar na hamowni

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda

Realizacje chiptuning

Przejrzyj nasze zrealizowane projekty chiptuningu. Zobacz, jak zwiększamy moc i wydajność samochodów, spełniając oczekiwania naszych klientów. W pełni bezpieczny, dopasowany do Twojego egzemplarza auta tuning.

Audi RS6 4.0TFSi

Silnik: 4,0TFSi
Seria: 560KM / 700Nm
Nasz wynik: 674KM / 866Nm

Audi S3 1.8t

Silnik: 1.8t
Seria: 224KM / 280Nm
Nasz wynik: 284KM / 370Nm
Wszystkie realizacje

Zobacz wszystkie realizacje

Zobacz naszą galerię z usługami chiptuningu. Odkryj, jakie samochody zyskały na mocy i wydajności dzięki naszym dopasowanym modyfikacjom. Przekonaj się, że modyfikujemy wszystkie samochody: popularne marki jak i superauta.

Realizacje chip tuning