Wymiana filtra paliwa

Filtr paliwa zapobiega zanieczyszczeniom w paliwie przed jego dostaniem się do układu wtryskowego lub do silnika, co może prowadzić do uszkodzenia części samochodu. 

Regularna wymiana filtra paliwa jest kluczowa dla zapewnienia prawidłowego działania samochodu, bezpieczeństwa i optymalnej wydajności silnika.

Częstotliwość wymiany filtra paliwa zależy od warunków użytkowania pojazdu. Najczęściej zalecamy wymianę filtra paliwa co 30 000-50 000 km lub raz na dwa lata.

Cena wymiany filtra paliwa zależy od marki i modelu samochodu oraz rodzaju filtra, który zostanie wybrany. Aby uzyskać dokładną wycenę, prosimy o kontakt z naszym serwisem.

Wymiana filtra paliwa w Inowrocławiu?
Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wymianę.

Wymiana filtra paliwa Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Pełna profeska, już moje drugie auto po przeszczepie programu jestem bardzo zadowolony. Pierwsze auto 5 Lat po chipie nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Drugie narazie 2 tys.km i jest pięknie.

Bartek Kobus

Audi a3 1.8t AUM. Problem z silnikiem, z którym zmagałem się przez kilka lat i z którym dwóch dobrych mechaników, autoryzowany serwis Audi i serwis z autoryzacją Bosha nie mogło sobie poradzić Pan Krystian ogarnął w 3 dni. POLECAM!

ZbigniewG

Skontaktuj się znami

Masz problem z samochodem? Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem mechaników. Zapewniamy fachową pomoc, naprawy i konserwację Twojego pojazdu. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda