Wymiana filtra powietrza

Filtr powietrza jest kluczowym elementem w Twoim samochodzie. Stanowi barierę ochronną dla silnika i zabezpiecza go przed zanieczyszczeniami powietrza. Zalecamy regularną wymianę filtra powietrza, aby zapewnić optymalną wydajność i bezpieczeństwo silnika.

Częstotliwość wymiany filtra powietrza zależy od warunków użytkowanie samochodu. Zalecamy wymianę filtra powietrza co 10 000-15 000 km lub co najmniej raz w roku.

Cena wymiany filtra powietrza zależy od marki i modelu samochodu oraz rodzaju filtra, który zostanie wymieniony. Aby uzyskać dokładną wycenę, prosimy o kontakt.

W BRK-tuning zapewniamy fachowe doradztwo, szybką i rzetelną obsługę oraz gwarantujemy wysoką jakość świadczonych  usług. 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wymianę w Twoim samochodzie!

Wymiana filtra powietrza Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Podniesiono mi moc do 185 kM i fantastyczny moment obrotowy 416 nM, bardzo harmonijnie zgrany z mocą. Po ok. ośmiu miesiącach nic się nie dzieje, jestem bardzo zadowolony. Przebieg auta 194 tys. km. Polecam ten serwis, świetni fachowcy.

Andrzej Pilarski

Fachowcy jakich mało! Znają się na swojej robocie co widać po tym z jakim podejściem zabierają się za samochody! Pacjent: Golf 4 1.9 TDI Moc przed chip tuningiem: 100 KM, 240 Nm Moc po chip tuningu: 135 KM, 310 Nm

Artur Wojciechowski

Skontaktuj się znami

Masz problem z samochodem? Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem mechaników. Zapewniamy fachową pomoc, naprawy i konserwację Twojego pojazdu. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda