Wymiana płynu chłodniczego

Płyn chłodniczy w samochodzie należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta. Zazwyczaj zalecane jest wymienianie płynu chłodniczego co około 2-5 lat lub co około 40 000 – 100 000 km, w zależności warunków i eksploatacji pojazdu.

Wymiana płynu chłodniczego to ważna czynność serwisu samochodu, ponieważ zapewnia on skuteczną ochronę przed korozją oraz utrzymuje właściwą temperaturę silnika. 

Niedostateczna lub nieprawidłowa wymiana płynu chłodniczego może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i kosztownych napraw. Dlatego zawsze warto skonsultować się z doświadczonym mechanikiem.

Szukasz profesjonalnego serwisu w Inowrocławiu?
Skontaktuj się i umów wizytę na wymianę płynu chłodniczego w twoim aucie.

Wymiana płynu chłodniczego Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Polecam gorąco. Wysokiej klasy specjaliści od samochodów. Zaczynając od prostych wymian części eksploatacyjnych, przez rozrząd po tuning samochodu. Każde auto w mojej rodzinie jest pod opieką BRK i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Krzysztof Stodólski

Pełna profeska, już moje drugie auto po przeszczepie programu jestem bardzo zadowolony. Pierwsze auto 5 Lat po chipie nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Drugie narazie 2 tys.km i jest pięknie.

Bartek Kobus

Skontaktuj się znami

Masz problem z samochodem? Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem mechaników. Zapewniamy fachową pomoc, naprawy i konserwację Twojego pojazdu. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda