Wymiana płynu chłodniczego

Płyn chłodniczy w samochodzie należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta. Zazwyczaj zalecane jest wymienianie płynu chłodniczego co około 2-5 lat lub co około 40 000 – 100 000 km, w zależności warunków i eksploatacji pojazdu.

Wymiana płynu chłodniczego to ważna czynność serwisu samochodu, ponieważ zapewnia on skuteczną ochronę przed korozją oraz utrzymuje właściwą temperaturę silnika. 

Niedostateczna lub nieprawidłowa wymiana płynu chłodniczego może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i kosztownych napraw. Dlatego zawsze warto skonsultować się z doświadczonym mechanikiem.

Szukasz profesjonalnego serwisu w Inowrocławiu?
Skontaktuj się i umów wizytę na wymianę płynu chłodniczego w twoim aucie.

Wymiana płynu chłodniczego Inowrocław Umów się teraz

Opinie naszych klientów:

Podniesiono mi moc do 185 kM i fantastyczny moment obrotowy 416 nM, bardzo harmonijnie zgrany z mocą. Po ok. ośmiu miesiącach nic się nie dzieje, jestem bardzo zadowolony. Przebieg auta 194 tys. km. Polecam ten serwis, świetni fachowcy.

Andrzej Pilarski

Audi a3 1.8t AUM. Problem z silnikiem, z którym zmagałem się przez kilka lat i z którym dwóch dobrych mechaników, autoryzowany serwis Audi i serwis z autoryzacją Bosha nie mogło sobie poradzić Pan Krystian ogarnął w 3 dni. POLECAM!

ZbigniewG

Skontaktuj się znami

Masz problem z samochodem? Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem mechaników. Zapewniamy fachową pomoc, naprawy i konserwację Twojego pojazdu. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda