BRK tuning

BRK tuning Inowrocław

BRK to pasja do samochodów

Od 2016 roku budujemy naszą profesję dookoła motoryzacji. Zaczęło się od startów na 1/4 mili, żeby zagłębić się w temat mechaniki i chiptuningu. Wkrótce potem postanowiliśmy zbudować na tej pasji firmę, żeby móc dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami.

Do tej pory obsłużyliśmy setki samochodów. Jest wśród nich eile superaut. Obsługujemy też popularne marki i modele. Wszystkie łączy jedno: Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, jak do włąsnego samochodu. Z należytą starannością badamy każdy pojazd na hamowni 4x4, używamy zaawansowanej diagnostyki komputerowej, żeby dokładnie określić w jakim stanie jest dany egzemplarz samochodu. Wprowadzamy bezpieczne modyfikacje, które od wielu lat cieszą naszych klientów. Dołącz do ich grona i ciesz się z jazdy swoim autem!

Wirtualny spacer

Przeżyj wirtualną podróż po naszym nowoczesnym warsztacie. Dzięki spacerowi Google możesz zobaczyć nasz profesjonalny warsztat i hamownię 4x4. Poczuj atmosferę, zanim do nas przyjedziesz.

Wirtualny spacer

Chiptuning i mechanika samochodowa

Osiągnij pełnię mocy i niezawodność. Profesjonalny chiptuning i mechanika samochodowa w jednym miejscu. Profesjonalna i doświadczona obsługa.

Chiptuning Mechanika samochodowa

Opinie naszych klientów:

Bardzo rzetelna i fachowa pomoc. Vw CC 170KM na 198.4 KM Auto lepiej przyspiesza i spalanie minimalnie niższe. Polecam

Słowik Pruszków

Audi a3 1.8t AUM. Problem z silnikiem, z którym zmagałem się przez kilka lat i z którym dwóch dobrych mechaników, autoryzowany serwis Audi i serwis z autoryzacją Bosha nie mogło sobie poradzić Pan Krystian ogarnął w 3 dni. POLECAM!

ZbigniewG