Chiptuning Mercedes E W213 E63 AMG S

Mercedes E W213 E63 AMG S

Dzięki procedurze chiptuningu, osiągnęliśmy znaczący wzrost mocy w Mercedesie E W213 E63 AMG S. Moc silnika została zwiększona do imponujących 739KM, a moment obrotowy osiągnął imponujące 1023Nm. Ten ulepszony potencjał tłumaczy się na wyjątkowe osiągi na drodze, zapewniając super dynamiczne przyspieszenia i zapierające dech w piersiach reakcje na pedał gazu. Dzięki chiptuningu, Mercedes E W213 E63 AMG S przekształcił się w prawdziwego potwora, oferując wyjątkową wydajność i radość z jazdy.

Silnik: 4.0 V8TT
Seria: 612KM / 850Nm
Nasz wynik 739KM / 1023Nm
Mercedes E W213 E63 AMG S - chip tuning - wykres z hamowni

Opinie naszych klientów:

Audi a3 1.8t AUM. Problem z silnikiem, z którym zmagałem się przez kilka lat i z którym dwóch dobrych mechaników, autoryzowany serwis Audi i serwis z autoryzacją Bosha nie mogło sobie poradzić Pan Krystian ogarnął w 3 dni. POLECAM!

ZbigniewG

Fachowcy jakich mało! Znają się na swojej robocie co widać po tym z jakim podejściem zabierają się za samochody! Pacjent: Golf 4 1.9 TDI Moc przed chip tuningiem: 100 KM, 240 Nm Moc po chip tuningu: 135 KM, 310 Nm

Artur Wojciechowski

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda