Chiptuning Skoda Superb 2.0 TDi

Skoda Superb 2.0 TDi

Przeprowadzony chiptuning Skody Superb 2.0 TDI zaowocował wzrostem mocy silnika do 230KM oraz momentu obrotowego do 465Nm. Ta poprawa wpłynęła na dynamiczniejsze przyspieszenia i pewniejsze osiągi w różnych warunkach jazdy. Dzięki chiptunigowi, samochód zyskał większą elastyczność i możliwości wyprzedzania. Udoskonalona wydajność silnika przekłada się na przyjemniejsze doświadczenia za kierownicą Skody Superb 2.0 TDI.

 

Silnik: 2.0 TDi
Seria: 204KM / 400Nm
Nasz wynik 230KM / 464Nm
Skoda Superb 2.0 TDi - chip tuning - wykres z hamowni

Opinie naszych klientów:

Polecam gorąco. Wysokiej klasy specjaliści od samochodów. Zaczynając od prostych wymian części eksploatacyjnych, przez rozrząd po tuning samochodu. Każde auto w mojej rodzinie jest pod opieką BRK i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Krzysztof Stodólski

Pełna profeska, już moje drugie auto po przeszczepie programu jestem bardzo zadowolony. Pierwsze auto 5 Lat po chipie nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Drugie narazie 2 tys.km i jest pięknie.

Bartek Kobus

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda