Chiptuning VW Golf VII 2.0TSi R

VW Golf VII 2.0TSi R

Dzięki naszej usłudze chiptuningu, Volkswagen Golf VII 2.0TSi R osiągnął nowy poziom wydajności i osiągów. Moc silnika została podniesiona do imponujących 383KM, a moment obrotowy osiągnął 538Nm.

Te zmiany tłumaczą się na znaczny wzrost dynamiki jazdy, zapewniając szybsze przyspieszenia i imponującą reakcję na gaz.

Udoskonalona wydajność silnika oznacza, że VW Golf VII 2.0TSi R teraz oferuje jeszcze bardziej ekscytujące doświadczenia za kierownicą.

Zapraszamy do naszego serwisu, aby odkryć potencjał swojego VW Golf VII 2.0TSi R i doświadczyć osiągów na nowym poziomie.

Silnik: 2.0 TSI R
Seria: 300KM / 380Nm
Nasz wynik 383KM / 538Nm
VW Golf VII 2.0TSi R - chip tuning - wykres z hamowni

Opinie naszych klientów:

Witam.Szczerze moge polecić Pana Krystiana,ponieważ on jako jedyny zdiagnozował.i naprawił mi samochód którego kilku mechaników wcześniej nie dało rady naprawić byli to mechanicy znani w Poznaniu,Bydgoszczy i Wągrowcu

Mark Cezar

Pełna profeska, już moje drugie auto po przeszczepie programu jestem bardzo zadowolony. Pierwsze auto 5 Lat po chipie nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Drugie narazie 2 tys.km i jest pięknie.

Bartek Kobus

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda