Chiptuning VW Golf VII 2.0TSi R

VW Golf VII 2.0TSi R

Dzięki naszej usłudze chiptuningu, Volkswagen Golf VII 2.0TSi R osiągnął nowy poziom wydajności i osiągów. Moc silnika została podniesiona do imponujących 383KM, a moment obrotowy osiągnął 538Nm.

Te zmiany tłumaczą się na znaczny wzrost dynamiki jazdy, zapewniając szybsze przyspieszenia i imponującą reakcję na gaz.

Udoskonalona wydajność silnika oznacza, że VW Golf VII 2.0TSi R teraz oferuje jeszcze bardziej ekscytujące doświadczenia za kierownicą.

Zapraszamy do naszego serwisu, aby odkryć potencjał swojego VW Golf VII 2.0TSi R i doświadczyć osiągów na nowym poziomie.

Silnik: 2.0 TSI R
Seria: 300KM / 380Nm
Nasz wynik 383KM / 538Nm
VW Golf VII 2.0TSi R - chip tuning - wykres z hamowni

Opinie naszych klientów:

Fachowa usługa. Auto zrobione na czas według wcześniejszych ustaleń. Cenowo również dobrze wygląd. Godny polecenia warsztat. Miła atmosfera ludzie przesympatyczni. Polecam

Adrian Muszyński

Jeśli chcecie podkręcić swoje auto to naprawdę trafiliście pod odpowiedni adres. Prawdziwi profesjonaliści podkręcą Twoje auto w sposób bezpieczny i dawajacy zadowolenie z jazdy.

Michał Dzielny

Pytania o chiptuning

Co to jest chip tuning?

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania w samochodzie w celu zwiększenia jego mocy i wydajności.

Czy chip tuning jest bezpieczny dla silnika?

Chip tuning jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany przez naszego wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim i legalnym sprzętem programistycznym.

Czy chip tuning wpływa na trwałość silnika?

Jeśli chiptuning jest wykonany prawidłowo, to nie ma negatywnego wpływu na trwałość silnika.

Więcej pytań

Skontaktuj się znami

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie chiptuningu. Odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełnij formularz:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda